Vitrin

FIOCCHI 9mm. KURUSIKI SES MERMİSİ

25.00 TL Kdv Dahil

Perazzi Tüfek Çantası

1250.00 TL Kdv Dahil

beretta atış kulaklığı

100.00 TL Kdv Dahil

Perazzi Krom Tetik Düşürücü

150.00 TL Kdv Dahil

DAM Quick Sytl 340 FD

315.00 TL Kdv Dahil

GAMO BLACKBULL

1638.00 TL Kdv Dahil

YAF SES FİŞEĞİ 12 CAL.

25.00 TL Kdv Dahil

En İyiler

FIOCCHI 9mm. KURUSIKI SES MERMİSİ

25.00 TL Kdv Dahil

DAM Quick SLR 470 FD

810.00 TL Kdv Dahil

Atış Yeleği

999.00 TL Kdv Dahil

Bore Snake ip yılan harbi takımı 12 Cal.

50.00 TL Kdv Dahil

yapay kurt yapay solucan

1.00 TL Kdv Dahil

DAM Quick Shadow 550 RD

310.00 TL Kdv Dahil

DAM Quick Sytl 340 FD

315.00 TL Kdv Dahil

Yeni Ürünler

Atış Yeleği

999.00 TL Kdv Dahil

Bore Snake ip yılan harbi takımı 12 Cal.

50.00 TL Kdv Dahil

PERAZZİ ATIŞ YELEĞİ

600.00 TL Kdv Dahil

Browning Legia

40.00 TL Kdv Dahil

cressi-sub matrix black

185.00 TL Kdv Dahil

DAM Quick Steel Power Red

480.00 TL Kdv Dahil

DAM Quick FZ 400 FD

435.00 TL Kdv Dahil

Satış Sözleşmesi

Satış Sözleşmesi


Firmamızdan Alışveriş Yapan Herkes Bu Sözleşmeyi Okumuş Ve Kabul Etmiş Sayılır.

Cayma Hakkı

1- Tüketici; mal satışına ilişkin mesafeli sözleşmelerde, teslim aldığı tarihten itibaren yedi gün içerisinde hiçbir hukuki ve cezai sorumluluk üstlenmeksizin ve hiçbir gerekçe göstermeksizin malı reddederek sözleşmeden cayma hakkına sahiptir. Hizmet sunumuna ilişkin mesafeli sözleşmelerde ise, bu süre sözleşmenin imzalandığı tarihte başlar. Sözleşmede, hizmetin ifasının 7 günlük süre dolmadan yapılması kararlaştırılmışsa, tüketici ifanın başlayacağı tarihe kadar cayma hakkını kullanabilir. Cayma hakkının kullanımından kaynaklanan masraflar satıcı veya sağlayıcıya aittir.

2- Malın teslimi sözleşmeye taraf olan tüketici dışında bir kişiye yapılsa dahi tüketici cayma hakkını kullanabilir.

İptal Hakkı

3- Siparişinizin iptali için; sipariş saatinden 24 saat sonrasına kadar 0(322)352 43 53 numaralı telefonu arayabilir ve ya iletisim@ozaltin.com.tr posta adresine mail gönderebilirsiniz.

Siparişe Göre İmalat;

4- Tüketicinin özel istek ve talepleri uyarınca üretilen veya üzerinde değişiklik ya da ilaveler yapılarak kişiye özel hale getirilen mallarda tüketici cayma hakkını kullanamaz. Ayrıca tüketici, niteliği itibariyle iade edilemeyecek, hızla bozulma veya son kullanma tarihi geçme ihtimali olan mallar söz konusu olduğunda cayma hakkını kullanamaz.

Ürün Teslimi;

5- Satıcı veya sağlayıcı tüketicinin siparişi kendisine ulaştırdığı andan itibaren en geç üç iş günü içerisinde malı kargoya teslim etmekle, 30 gün içerisinde de edimini yerine getirmekle yükümlüdür. Bu süre tüketiciye daha önceden yazılı olarak bildirilmek koşuluyla en fazla on gün uzatılabilir.

Ürünün İadesi;

6- Satıcı veya sağlayıcı, tüketicinin cayma bildiriminin kendisine ulaştığı tarihten itibaren on gün içinde almış olduğu bedeli, kıymetli evrakı ve tüketiciyi borç altına sokan her türlü belgeyi iade etmekle, ayrıca yirmi gün içinde de malı geri almakla yükümlüdür.

Satış Sözleşmesi;

7- Satıcı veya sağlayıcı mesafeli sözleşme konusu malın veya hizmetin tüketiciye teslimi veya ifasından önce sözleşmenin bir nüshasını ve ön bilgilerin teyidine ilişkin yazılı onayın bir nüshasını tüketicinin kendi el yazısı ile imzalanmasını sağlayarak teslim eder. Uyuşmazlık halinde ispat külfeti satıcı ve sağlayıcıya aittir.

8- Haklı bir sebebe dayanmak şartıyla satıcı veya sağlayıcı, sözleşmeden doğan ifa yükümlülüğünün süresi dolmadan ve sözleşmede belirtmesi şartıyla, tüketiciye eşit kalite ve fiyatta mal veya hizmet tedarik edebilir.

9-Satıcı veya sağlayıcı, sipariş konusu mal veya hizmetin yerine getirilmesinin imkansızlaştığını ileri sürerek, sözleşme konusu yükümlülüklerini yerine getiremiyorsa, bu durumu, sözleşmeden doğan ifa yükümlülüğünün süresi dolmadan tüketiciye bildirir. Ödemiş olduğu bedel ve borç altına sokan tüm belgeleri 10 gün içinde tüketiciye iade eder.

10-Yurtiçi alışverişlerde, tüketici herhangi bir kargo ücreti ödemekle yükümlü değildir. Ancak yurtdışı alışverişlerde kargo ücreti tamamen tüketiciye aittir.

Garanti Kapsamı;

11-Garanti süresi, ürünün teslim tarihinden itibaren başlar ve 2 yıldır.

12- Ürünün bütün parçaları dahil olmak üzere tamamı firmamızın garanti kapsamındadır.

13- Ürünün garanti süresi içinde arızalanması durumunda, tamirde geçen süre garanti süresine eklenir. Ürünün tamir süresi en fazla 30 iş günüdür. Bu süre, ürünün satıcı firmaya bildirim tarihinden itibaren başlar.

14- Ürünün garanti süresi içerisinde, gerek malzeme ve işçilik, gerekse montaj hatalarından dolayı arızalanması halinde, işçilik masrafı, değiştirilen parça bedeli ya da başka herhangi bir ad altında hiçbir ücret talep etmeksizin tamiri yapılacaktır.

15-Ürünün;
* Teslim tarihinden itibaren garanti süresi içinde kalmak kaydıyla bir yıl içerisinde, aynı arızayı ikiden fazla tekrarlaması veya farklı arızaların dört den fazla ortaya çıkması sonucu, maldan yararlanamamanın süreklilik kazanması,
*Tamiri için geçen azami sürenin aşılması,
*Servis istasyonunun mevcut bulunmaması halinde satıcı firmanın düzenleyeceği rapor ile arızanın tamirinin mümkün bulunmadığının belirlenmesi durumunda ücretsiz olarak değiştirme işlemi yapılacaktır.

16- Ürünün kullanma kılavuzunda yer alan hususlara aykırı kullanılmasından kaynaklanan arızalar garanti kapsamı dışındadır.

17- Garanti belgesi ile ilgili olarak çıkabilecek sorunlar için Sanayi ve Ticaret Bakanlığı, Tüketicinin ve Rekabetin Korunması Genel Müdürlüğü'ne başvurulabilir.

 

Alışveriş Sepetim

Alış Veriş Sepeti

Üye Girişi

Üye Adı :

Şifre :


Üye Ol Şifremi Unuttum

Popüler Ürünler

DAM Quick AMMO 450 FD

450.00 TL Kdv Dahil

DAM Quick Camaro 660 FD

270.00 TL Kdv Dahil

Beretta Atış Kulaklığı

299.00 TL Kdv Dahil

Atış Yeleği

999.00 TL Kdv Dahil

DAM Quick Shadow 560 RD

325.00 TL Kdv Dahil

saz desenli kapaklı fişeklik

25.00 TL Artı + Kdv

DAM Quick FZ 400 FD

435.00 TL Kdv Dahil

Hızlı Arama

 Hızlı Ürün Arama

Ziyaretçi İstatistikleri

Online Ziyaretçi : 2

Günlük Ziyaretçi : 31

Toplam Ziyaretçi : 1003449