Vitrin

CASTELLANİ TİŞÖRT

110.00 TL Kdv Dahil

DAM Quick Camaro 660 FD

270.00 TL Kdv Dahil

Gerçek Deri Kapalı Fişeklik

55.00 TL Kdv Dahil

Castellani Şapka

100.00 TL Kdv Dahil

Perazzi Yağ

0.00 TL Kdv Dahil

YAF SES FİŞEĞİ 12 CAL.

25.00 TL Kdv Dahil

Atış Gözlüğü B-Fast 3 camlı

1350.00 TL Kdv Dahil

En İyiler

Perazzi Çanta

399.00 TL Kdv Dahil

DAM Quick Zune 4000

0.00 TL Kdv Dahil

DAM Quick Surfhammer 360 FD

600.00 TL Kdv Dahil

Meca 9mm tabanca harbisi

25.00 TL Kdv Dahil

VİCTORY SPORT KURUSIKI SES MERMİSİ

20.00 TL Kdv Dahil

DAM Quick AMMO 440 FD

410.00 TL Kdv Dahil

Castellani Tüfek Taşıma Çantası

799.00 TL Kdv Dahil

Yeni Ürünler

DAM Quick HPN PRO 450 RD

0.00 TL Kdv Dahil

cressi-sub sl star 40

450.00 TL Kdv Dahil

cressi-sub sl star 70 R

600.00 TL Kdv Dahil

Bore Snake ip yılan harbi takımı 12 Cal.

50.00 TL Kdv Dahil

DAM Quick SLR 370 FD

750.00 TL Kdv Dahil

DAM Quick AMMO 450 FD

450.00 TL Kdv Dahil

DAM Quick SLS 570 FD

880.00 TL Kdv Dahil

Ödeme ve Teslimat Şartları

Teslimat Koşulları

 

Mağazamız siparişlerinizin bize ulaştığı andan itibaren işlem görmeye başlar ve en kısa sürede anlaşmalı kargoya teslim eder. Mesai saatleri içerisinde siparişi ve ödemesi alınan ürünler, ürünün ayrıntılarında belirtilen teslimat süresine göre (3 gün veya 5-7 gün içerisinde) adresinize teslim edilir. Adresinizde bulunmadığınız takdirde siparişinizi adresinize en yakın şubeden teslim alabilirsiniz. Eğer kargonuzu, kargo şubesinden kendiniz teslim almak isterseniz sipariş verirken kargo teslim adresi bölümüne kargo şubesinin ismini de yazabilirsiniz.

 

Teslimatta Dikkat Edilmesi Gerekenler

Paket Kontrolü : Paket size ulaştığında fiziksel olarak zarar görüp görmediğini kontrol edin. Ezilmiş, yırtılmış, açılmış paketleri mutlaka kargo yetkilisi eşliğinde açarak kontrol edin. Beklenmedik bir durum oluştuysa paketi teslim almayıp kargo yetkilisine tutanak tutturarak tarafımıza iade edilmesini sağlayın.

Hasarsız Görünen Paketler : Bazı durumlarda paket dışarıdan bakıldığında zarar görmemiş olsa bile içindeki ürünler her hangi bir sebepten dolayı zarar görmüş olabilir. Pakette bir hasar belirtisi olmasa bile paketi kargo yetkilisi eşliğinde kontrol edin.

Ücret Talebi : Kargo yetkilisi veya bu kılıkta herhangi bir şahıs sizden ücret talep ediyorsa kesinlikle ödeme yapmayın. Bu tür talepleri lütfen bize bildirin. Yalnızca kargo ücreti müşteriye ait gönderilerde kargo şirketi ücret tahsil edebilir. Gönderi ücreti ödemeniz gerektiğinde Mağazamız size bu bilgiyi vermiş olmalıdır.

 

İade Koşulları ve Değiştirme İşlemleri
 

I.Vazgeçme: 
Almış olduğunuz ürünü ambalajını açmadan, kullanmadan, bozulmasına imkan vermeden teslim tarihinden itibaren (7) gün içinde iade edebilirsiniz. Hijyen nedeniyle ambalajı açılmış ürünler iade alınmamaktadır. Ürünü iade etmeden önce iade nedeninizi belirterek fatura numaranız ve sipariş numaranızı içeren bir email ile iletisim@ozaltin.com.tr adresine gönderiniz. Şirketimiz gönderdiğiniz e-mail veya faksı alır almaz sizinle temasa geçecek, ürünü nasıl iade edeceğiniz size bildirilecektir. Ürünle beraber adınıza kesilen faturada geri gönderilmelidir. İade edilen ürün yerine bir başka ürün veya ürünün bedeli kredi kartınıza iade edilecektir. İade nedeniyle ödenecek taşıma masrafları tarafınızdan karşılanacaktır.

II. Taşıma Sırasında Hasar Görmüş Ürünler
Taşıma sırasında zarar görmüş ürünler teslim alınmamalı ve taşıma şirketine hasar ile ilgili bir tutanak tutturulmalıdır. Ürüne zarar vermeyecek şekilde kutuda, ambalajda olabilecek küçük eziklerden dolayı ürün iade edilmemelidir. Fakat tarafınızdan teslim alındıktan sonra taşıma firması görevini yerine getirdiği kabul edilmiş sayılacaktır. Kabul edilmeyen ürünün hasar tutanağı tarafınızdan mağazamıza ulaştırıldıktan sonra, Mağazamız en kısa süre içinde ürünün yenisini size en sağlıklı şekilde ulaştıracaktır. 

III. Hatalı Ürünler
Teslimat sırasında fark edilemeyip uygulamada meydana çıkan hatalı ürünleri hatalarını belirterek fatura ve sipariş numaralarınızı içeren e-maili iletisim@ozaltin.com.tr adresine gönderiniz. İade gerekçeniz uygun görülürse faturayı iade edilen ürün ile birlikte mağazamıza gönderdikten sonra hatalı ürün yenisi ile değiştirilecektir;
· İade nedeniyle ödenecek taşıma masrafları tarafınızdan karşılanacaktır.

Alışveriş Sepetim

Alış Veriş Sepeti

Üye Girişi

Üye Adı :

Şifre :


Üye Ol Şifremi Unuttum

Popüler Ürünler

DAM Quick Steel Power Red

480.00 TL Kdv Dahil

Hatsan GALATIAN I Rg LW 5,5MM Regülatör PCP Havalı Tüfek

1950.00 TL Kdv Dahil

DAM Quick AMMO 440 FD

410.00 TL Kdv Dahil

Perazzi Yağ

0.00 TL Kdv Dahil

EUROTARGET CLAY TARGETS

0.00 TL Kdv Dahil

DAM Quick SLR 470 FD

810.00 TL Kdv Dahil

GAMO BLACKBULL

1638.00 TL Kdv Dahil

Hızlı Arama

 Hızlı Ürün Arama

Ziyaretçi İstatistikleri

Online Ziyaretçi : 2

Günlük Ziyaretçi : 31

Toplam Ziyaretçi : 1003449